Přihlášení klienta do systému

Informace k přihlášení

Přihlášení klienta
Přihlášení poškozeného

Informace k přihlášení klienta

UPOZORNĚNÍ:
Aplikace PKP nebude dostupná v pátek 29. 9. 2023 od 21:00 hodin, dostupná bude opět v sobotu 30. 9. 2023 od cca 6:00 hodin.
Děkujeme za pochopení.

Vážená klientko, vážený kliente,

Nově najdete přehled všech svých služeb stavebního spoření, úvěrových produktů sjednaných u MONETA Stavební Spořitelny, a.s. a hypoték dříve poskytnutých Wüstenrot hypoteční bankou a.s. v Internet Bance PKP (IB PKP), včetně výpisů a potvrzení o úrocích.
Po přihlášení do PKP níže vás provedeme postupem, jak si snadno vygenerujete heslo do IB PKP, abyste dál mohli na své produkty nahlížet a stahovat si výpisy.

K této změně došlo z důvodu vylepšení služeb pro klienty, také díky nahrazení stávajících Smluvních podmínek používání „Portálu pro Klienty a Poradce“ novými SMLUVNÍMI PODMÍNKAMI VYUŽÍVÁNÍ A POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB INTERNET BANKY PKP, které naleznete na odkazu níže. Aktuální Smluvní podmínky využívání a poskytování služeb Internet Banky PKP najdete také v plném znění na našich internetových stránkách.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na svého finančního poradce nebo na naši zákaznickou linku 224 446 335.

Pro přihlášení do PKP potřebujete číslo smlouvy a PIN. Kde tyto údaje najdete?

Číslo smlouvy je shodné s číslem účtu, na který posíláte platby, ale bez kódu banky. Kromě samotné smlouvy jej naleznete také v pravidelných ročních výpisech z účtu k Vaší smlouvě.

PIN je uveden v dopise potvrzujícím uzavření Vaší smlouvy o stavebním spoření, který jsme Vám zaslali hned po jejím uzavření. Pokud PIN neznáte, můžeme Vám ho poslat pomocí SMS. Stačí, když se nám ozvete na Zákaznický servis na telefonním čísle 224 446 335.

Pro rychlejší vyřešení Vašeho požadavku nás kontaktujte ze svého telefonního čísla / e-mailu, který máte evidován u smlouvy.

Aktuální provoz servisního callcentra
Stavebko a úvěry Po–Čt: 08:00–17:00 a Pá: 8:00–16:00
Hypotéky exWHB Po–Pá: 08:00–16:00

Údaje jsou platné k 30.09.2023 01:50

Přihlašovací údaje

 


v
Čekejte, prosím !