Přihlášení klienta do systému

Přihlašovací údaje

 

Informace k přihlášení klientaUpozornění na nedostupnost Portálu pro klienty a poradce (PKP)
v sobotu 6.7.2024 dostupná pouze do 18.00 hodin, dostupná opět v neděli 7.7.2024 od cca 01.00 hodin.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.


Vážená klientko, vážený kliente,

přehled všech svých služeb stavebního spoření, úvěrových produktů sjednaných u MONETA Stavební Spořitelny, a.s. a hypoték dříve poskytnutých Wüstenrot hypoteční bankou a.s. najdete v Internet Bance PKP (IB PKP), včetně výpisů a potvrzení o úrocích.
Po přihlášení do PKP vás provedeme postupem, jak si snadno vygenerujete heslo do IB PKP, abyste dál mohli nahlížet na své produkty, výpisy a další dokumenty.

K této změně došlo z důvodu vylepšení služeb pro klienty, také díky nahrazení stávajících Smluvních podmínek používání „Portálu pro Klienty a Poradce“ novými SMLUVNÍMI PODMÍNKAMI VYUŽÍVÁNÍ A POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB INTERNET BANKY PKP, které naleznete na odkazu níže. Aktuální Smluvní podmínky využívání a poskytování služeb Internet Banky PKP najdete také v plném znění na našich internetových stránkách.

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na svého finančního poradce nebo na naši zákaznickou linku 224 446 335.

Pro přihlášení do PKP potřebujete číslo smlouvy a PIN. Kde tyto údaje najdete?

Číslo smlouvy je shodné s číslem účtu, na který posíláte platby, ale bez kódu banky. Kromě samotné smlouvy jej naleznete také v pravidelných ročních výpisech z účtu k Vaší smlouvě.

PIN je uveden v dopise potvrzujícím uzavření Vaší smlouvy o stavebním spoření, který jsme Vám zaslali hned po jejím uzavření. Pokud PIN neznáte, můžeme Vám ho poslat pomocí SMS. Stačí, když se nám ozvete na Zákaznický servis na telefonním čísle
224 446 335.

Pro rychlejší vyřešení Vašeho požadavku nás kontaktujte ze svého telefonního čísla, který máte evidován u smlouvy. Můžete také využít elektronický kontaktní formulář na www.moneta.cz.

Aktuální provoz servisního callcentra
Stavebko a úvěry Po–Čt: 08:00–17:00 a Pá: 8:00–16:00
Hypotéky exWHB Po–Pá: 08:00–16:00

Údaje jsou platné k 19.07.2024 22:07


v
Čekejte, prosím !